czwartek, 07 lipiec 2022 14:04

Nauka języków obcych online – dlaczego warto?

kurs językowy online kurs językowy online pixabay

Nauka języków obcych online to coraz bardziej rozpowszechniona metoda. Warto się zastanowić nad tego rodzaju kursem i rozpocząć zdobywanie nowych umiejętności już dziś.

 

Zalety kursów językowych online

W dzisiejszych czasach nikogo już nie dziwi szeroka oferta usług świadczonych online. Pandemia w szczególny sposób rozwinęła na przykład nauczanie zdalne. Bardzo popularną opcją jest kurs językowy online. Jakie są jego zalety? Przede wszystkim, taka forma zapewnia uczestnikom wysoki poziom komfortu. Ponadto tego rodzaju kurs daje bezpieczeństwo, szczególnie w sezonie infekcji. 

Coraz więcej osób wybiera kursy językowe online, ponieważ pozwalają one zaoszczędzić czas potrzebny na dojazdy i dają większe możliwości, jeśli chodzi o wybór lokalizacji. Ograniczeniem nie jest już odbywanie się zajęć daleko od miejsca zamieszkania. Osoby, które cenią sobie domowe warunki i komfort odbywania lekcji z własnej kanapy, w dresie docenia w szczególny sposób tego rodzaju możliwość. Bardzo wygodne jest również to, że w kursie online możemy brać udział na przykład przebywając poza miejscem zamieszkania w związku ze sprawami służbowymi, rodzinnymi, urlopami czy nawet przebywając na L4.

kurs językowy online

Do kursów online wystarczy jedynie komputer lub laptop z dostępem do internetu

Szeroka oferta kursów językowych online

Wybór szkoły językowej to tak naprawdę wybór konkretnej metody nauczania. Oferta rynkowa jet naprawdę szeroka. Warto wziąć pod uwagę różne czynniki, ale przede wszystkim – wykwalifikowaną kadrę, która dba o odpowiedni poziom kursu. Interesującą ofertę ma na przykład szkoła Gerelis. Wyróżnia się ona tym, iż języka naucza się tam w sposób naturalny, bezpośredni. Nacisk kładziony jet przede wszystkim na rozwój umiejętności komunikacyjnych i umożliwienie kursantom sprawnego porozumiewania się z cudzoziemcami. W zajęcia prowadzący wplatają zabawy językowe, gry, które mają sprawić, że osoby uczące się pozbędą się barier językowych, będą przyswajać wiedzę w sposób niewymuszony, lekki. Na kursie tym nie ma podręczników. W cenie zajęć, uczestnicy otrzymują pełny dostęp do platformy językowe i audiobooka. Nauka odbywa się na podstawie autorskich materiałów założycielki szkoły. Dużą zaletą jest prowadzenie zajęć przez native speakera oraz profesjonalnego lektora. Słuchacze kursu cały czas otoczeni są językiem obcym, wpływa to na szybsze przyswajanie konstrukcji gramatycznych, słówek i łatwiejsze oswojenie się z melodią i specyfiką danego języka obcego.

Wiele szkół prowadzi kursy na podstawie nagrań przygotowanych wcześniej. W tym wypadku, zajęcia odbywają się w czasie rzeczywistym, dzięki czemu bardzo żywy jest kontakt z językiem. Ponadto, kursanci na bieżąco mogą się konsultować z prowadzącymi, zadawać pytania. Niewielkie, 4-6 osobowe grupy sprawiają, że dla każdego jest czas. Nietrudno też dopasować poziom nauczania do poziomu grupy. Kurs kończy się otrzymaniem certyfikatu, który można wykorzystać w CV, w pracy zawodowej.

Szkoła językowa zapewnia też możliwość hybrydowego uczestnictwa w zajęciach, jeśli ktoś lepiej czuje się w kontakcie osobistym z prowadzącym, nie ma problemu. Ciekawostką jest, że placówka stanowi też dom tymczasowy dla zwierzaków ze schroniska, które "biorą udział" w zajęciach. Obecność czworonogów wpływa pozytywnie na odczuwany w procesie nauki poziom stresu, znacznie go obniżając.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

 • Wpływ COVID-19 na rynek nieruchomości w Dubaju
  Wpływ COVID-19 na rynek nieruchomości w Dubaju

  Pandemia COVID-19 znacząco wpłynęła na gospodarkę światową, a branża nieruchomości nie jest wyjątkiem. Z powodu pandemii rynek nieruchomości w Dubaju doświadczył zarówno pozytywnych, jak i negatywnych skutków.  W tym artykule dowiesz się, w jaki sposób COVID-19 wpłynął na rynek nieruchomości w Dubaju, w tym zmiany w cenach wynajmu i nieruchomości, zmianę popytu na określone rodzaje nieruchomości oraz ogólne perspektywy na przyszłość.

  Napisano wtorek, 28 marzec 2023 13:29
 • Jak pomalować metalowe ogrodzenie?
  Jak pomalować metalowe ogrodzenie?

  Metalowe ogrodzenie to nie tylko element ochronny, ale również ozdobny naszej posesji. Aby przez wiele lat cieszyć się jego estetycznym wyglądem, warto zainwestować w malowanie proszkowe. W tym artykule podpowiemy, jak pomalować metalowe ogrodzenie, aby zyskało nie tylko nowy wygląd, ale również niezwykłą wytrzymałość na czynniki atmosferyczne.

  Napisano wtorek, 28 marzec 2023 12:14
 • Tanie okna PCV
  Tanie okna PCV

  Okna PCV są tanie dzięki materiałowi, z którego są wykonane - polichlorek winylu. To syntetyczny polimer o wysokiej termoplastyczności, odporności na temperaturę i dobrej izolacyjności. Mimo niskiej ceny, okna z PCV są bezpieczne i spełniają normy UE.

  Napisano wtorek, 28 marzec 2023 12:07
 • Murator PROJEKTY - źródło profesjonalnych projektów budynków jednorodzinnych
  Murator PROJEKTY - źródło profesjonalnych projektów budynków jednorodzinnych

  Chcemy w najbliższym czasie wybrać i zakupić projekt domu oraz rozpocząć wyczekiwaną budowę? Koniecznie zapoznajmy się z ofertą Murator PROJEKTY. Na stronie internetowej muratorprojety.pl  znajdziemy tysiące zróżnicowanych propozycji, które umożliwią nam realizację planów związanych ze stworzeniem wygodnej przestrzeni mieszkalnej. Jakie ciekawe rozwiązania czekają na nas w kolekcji profesjonalnych projektów domów?

  Napisano piątek, 10 marzec 2023 19:46
 • Zbyt niskie odszkodowanie – co wtedy zrobić?
  Zbyt niskie odszkodowanie – co wtedy zrobić?

  Zbyt niskie odszkodowanie to problem, który dotyczy wielu osób. Nie zawsze zgadzamy się z decyzją ubezpieczyciela i uważamy, że oferowane środki nie spełniają naszych wymogów. Warto w tej sytuacji wiedzieć, jakie mamy prawa. Co zrobić w przypadku zbyt niskiego odszkodowania? Czy istnieje możliwość uzyskania większej ilości pieniędzy? O czym trzeba wiedzieć?

  Napisano wtorek, 21 marzec 2023 10:47
 • Jak skup samochodów używanych wpływa na rynek samochodowy i co oznacza dla kupujących i sprzedających?
  Jak skup samochodów używanych wpływa na rynek samochodowy i co oznacza dla kupujących i sprzedających?

  Sprzedaż samochodu można śmiało określić jako jeden z głównych elementów życia kierowcy. Każdy kierowca w pewnym momencie swojego motoryzacyjnego życia musi wymienić auto na nowe. Samodzielne sprzedawanie samochodu jest żmudne i męczące, zaś komisy pobierają zdecydowanie zbyt wysoki procent. Z tego też powodu jedyną sensowną alternatywą stały się skupy samochodowe.

  Napisano poniedziałek, 20 marzec 2023 17:38
 • Kurki kulowe i czerpalne do wody - zastosowanie i charakterystyka
  Kurki kulowe i czerpalne do wody - zastosowanie i charakterystyka

  Kurki kulowe i czerpalne do wody są niezbędnym elementem systemów hydraulicznych i służą do regulacji przepływu wody.

  Napisano środa, 08 marzec 2023 17:25
 • Czy okap kuchenny jest niezbędnym urządzeniem?
  Czy okap kuchenny jest niezbędnym urządzeniem?

  Rozważasz zakup okapu kuchennego? Chcesz sprawdzić, w jaki sposób urządzenie to może pomóc Ci podczas gotowania? Sprawdź, jakie funkcje pełni okap kuchenny i dowiedz się, co uwzględnić podczas jego zakupu.

  Napisano niedziela, 26 luty 2023 13:17
 • Firmy budowlane w Łodzi - jak znaleźć odpowiednią?
  Firmy budowlane w Łodzi - jak znaleźć odpowiednią?

  Firmy budowlane to kluczowy element każdej inwestycji budowlanej. Bez nich niemożliwe byłoby wzniesienie nowych budynków, a także przeprowadzenie remontów i modernizacji istniejących już obiektów.

  Napisano piątek, 24 luty 2023 12:26
 • Sprężarki śrubowe używane i nowe oraz inne kompresory
  Sprężarki śrubowe używane i nowe oraz inne kompresory

  Kompresory to dzisiaj urządzenia o bardzo wszechstronnym zastosowaniu. Korzysta się z nich w różnych gałęziach przemysłu, w tym na produkcji oraz w motoryzacji. Jednak znajdują zastosowanie także w medycynie i usługach oraz wielu innych obszarach.

  Napisano czwartek, 23 luty 2023 22:54