czwartek, 19 maj 2022 17:18

Sprawdzony serwis samochodów/pojazdów ciężarowych

Sprawdzony serwis samochodów/pojazdów ciężarowych Sprawdzony serwis samochodów/pojazdów ciężarowych Zdjęcie autorstwa Andrea Piacquadio z Pexels

Sprawdzony serwis samochodów/pojazdów ciężarowych jest bardzo cenionym oraz potrzebnym miejscem, z którego korzysta wiele firm transportowych. Każda firma TSL posiada serwis, z którego usług korzysta. Powinny być one sprawdzone, a serwis i mechanicy powinni cechować się szybkością i skutecznością. Sprawdzony serwis samochodów/pojazdów ciężarowych, któremu warto powierzyć swoją flotę to Grupa DBK.

Serwis samochodów ciężarowych od Grupy DBK – cechy charakterystyczne

Grupa DBK prowadzi sprawdzony serwis samochodów/pojazdów ciężarowych, któremu zaufała już niezliczona ilość osób. Nie stało się tak bez przyczyny – Grupa DBK od lat znajduje się w branży TSL zajmując coraz to różniejsze jej sektory. Dzięki temu jak nikt inny zna oczekiwania przedsiębiorców posiadających duże floty samochodów dostawczych.

Sprawdzony serwis samochodów/pojazdów ciężarowych to firma, na którą można liczyć 24 godziny na dobę. Bowiem nigdy nie wiadomo o jakiej porze i w jakim miejscu na drodze może stać się wypadek/usterka uziemiająca kierowcę wraz z przewożonym towarem. Błyskawiczna reakcja firmy serwisowej jest bardzo ważna w dotrzymaniu terminowości zlecenia. Bowiem bez niej pojazd po prostu stoi na drodze i traci czas. Dlatego sprawdzony serwis samochodów/pojazdów ciężarowych jakim jest Grupa DBK posiada serwisy rozłożone po całym kraju. Wszystko po to, żeby klient mógł szybko i bezpiecznie wrócić na swoją trasę!

Sprawdzony serwis samochodów/pojazdów ciężarowych jest również bogaty w części wymienne dopasowane do najpopularniejszych modeli pojazdów. Dzięki temu samochody nie muszą czekać, aż sprawne części przyjadą do salonu umożliwiając dopiero rozpoczęcie naprawy usterki.

Funkcja DoorToDBK

Funkcja DoorToDBK to mały dodatek, który jednak potrafi zrobić różnicę! Jest to funkcja podstawiająca naprawione samochody pod wskazany adres klienta. Dzięki temu nie musi jechać do serwisu, żeby odebrać dany samochód. Bo pracownicy DBK wiedzą, że czas to pieniądz!

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

 • Najpopularniejsze i najmodniejsze style mebli - inspiracje
  Najpopularniejsze i najmodniejsze style mebli - inspiracje

  Urządzanie wnętrz to temat, który zawsze jest na czasie. Obecnie panuje duża dowolność w temacie aranżacji przestrzeni, a najpopularniejsze style wzajemnie przenikają się, dając pole do popisu osobom, które nie potrafią zdecydować się na jeden konkretny nurt.

  Napisano wtorek, 21 czerwiec 2022 17:48
 • Otwornica do blach i rozwijarka do kabli - jak z nich korzystać?
  Otwornica do blach i rozwijarka do kabli - jak z nich korzystać?

  Praca na budowie wymaga tego, by zawsze mieć dostęp do najważniejszych i niezbędnych narzędzi. Co ciekawe, od zawsze praca na budowie utożsamiana była jedynie z ciężkimi maszynami jak np. betoniarki czy koparki.

  Napisano wtorek, 21 czerwiec 2022 16:49
 • Ekologiczne pakowanie przesyłek
  Ekologiczne pakowanie przesyłek

  Klienci, którzy kupują w sklepach internetowych coraz częściej zwracają uwagę nie tylko na jakość produktu i cenę wysyłki, ale także na to, w jaki sposób pakowany jest zamawiany przez nich towar.

  Napisano wtorek, 21 czerwiec 2022 16:45
 • Sprawdzona telematyka dla transportu drogowego
  Sprawdzona telematyka dla transportu drogowego

  Zarządzanie firmą to ogromna odpowiedzialność. W przypadku firm przewozowych dobra organizacja to podstawa.

  Napisano środa, 15 czerwiec 2022 19:11
 • Jak wybrać prezent w oparciu o znaki zodiaku?
  Jak wybrać prezent w oparciu o znaki zodiaku?

  Znaki zodiaku są powiązane z różnymi cechami osobowości i preferencjami - czy astrologia może więc pomóc Ci  w wyborze prezentów dla przyjaciół i rodziny? Warto spróbować. Zainspiruj się naszym przewodnikiem po prezentach opartych na znaku zodiaku odbiorcy.

  Napisano środa, 15 czerwiec 2022 16:21
 • Praliny w formie bombonierki to pyszny i idealny prezent pasujący do każdej okazji
  Praliny w formie bombonierki to pyszny i idealny prezent pasujący do każdej okazji

  Wiele mówi się o zindywidualizowanych prezentach, a dokładnie o tym, że mają one dla obdarowywanej osoby największą wartość. Nie da się sprzeczać z faktem, że takie podarki dowodzą, że dobre znamy bliską nam osobę, co oczywiście działa tutaj na naszą korzyść.

  Napisano niedziela, 12 czerwiec 2022 18:54
 • Czego można się nauczyć na kursach programowania dla dzieci?
  Czego można się nauczyć na kursach programowania dla dzieci?

  Pojawiające się coraz częściej w przestrzeni edukacyjnej zajęcia z kodowania powodują, że coraz więcej rodziców zadaje sobie pytanie. Czy kurs programowania dla dzieci jest w rzeczywistości interesujący?

  Napisano wtorek, 07 czerwiec 2022 14:47
 • Praktyczne ogrodzenia panelowe fala
  Praktyczne ogrodzenia panelowe fala

  Szukasz estetycznego i nieszablonowego płotu, który nie będzie kosztował majątku? Postaw na ogrodzenia panelowe fala! To popularna konstrukcja systemowa, którą wyróżnia oryginalny kształt. Jest łatwa w montażu, wygodna w codziennym użytkowaniu, a do tego wyróżnia się wysoką wytrzymałością.

  Napisano wtorek, 31 maj 2022 16:32
 • Jak wybrać dobrą firmę od kompleksowej obsługi klimatyzacji?
  Jak wybrać dobrą firmę od kompleksowej obsługi klimatyzacji?

  Klimatyzacja okazuje się chyba jednym, z najlepszych wynalazków. To właśnie ona pomaga nam zachować odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu, nawet w momencie, kiedy na dworze panują upały.

  Napisano wtorek, 31 maj 2022 10:43
 • Szyjesz? Przeczytaj o tym jak szyć tiul
  Szyjesz? Przeczytaj o tym jak szyć tiul

  Piękno tiulu polega na tym, że jest mocny, elastyczny i występuje w różnych jasnych kolorach. Tiul jest znany ze swojego wyrazistego dotyku, który na skórze czuć wyraźnie. Ale tiul może być drapiący, więc jeśli zamierzasz szyć ubrania, przed zakupem najpierw przeciągnij tiul po skórze i sprawdź jak zareagujesz.

  Napisano poniedziałek, 30 maj 2022 09:29