czwartek, 19 maj 2022 17:18

Sprawdzony serwis samochodów/pojazdów ciężarowych

Sprawdzony serwis samochodów/pojazdów ciężarowych Sprawdzony serwis samochodów/pojazdów ciężarowych Zdjęcie autorstwa Andrea Piacquadio z Pexels

Sprawdzony serwis samochodów/pojazdów ciężarowych jest bardzo cenionym oraz potrzebnym miejscem, z którego korzysta wiele firm transportowych. Każda firma TSL posiada serwis, z którego usług korzysta. Powinny być one sprawdzone, a serwis i mechanicy powinni cechować się szybkością i skutecznością. Sprawdzony serwis samochodów/pojazdów ciężarowych, któremu warto powierzyć swoją flotę to Grupa DBK.

Serwis samochodów ciężarowych od Grupy DBK – cechy charakterystyczne

Grupa DBK prowadzi sprawdzony serwis samochodów/pojazdów ciężarowych, któremu zaufała już niezliczona ilość osób. Nie stało się tak bez przyczyny – Grupa DBK od lat znajduje się w branży TSL zajmując coraz to różniejsze jej sektory. Dzięki temu jak nikt inny zna oczekiwania przedsiębiorców posiadających duże floty samochodów dostawczych.

Sprawdzony serwis samochodów/pojazdów ciężarowych to firma, na którą można liczyć 24 godziny na dobę. Bowiem nigdy nie wiadomo o jakiej porze i w jakim miejscu na drodze może stać się wypadek/usterka uziemiająca kierowcę wraz z przewożonym towarem. Błyskawiczna reakcja firmy serwisowej jest bardzo ważna w dotrzymaniu terminowości zlecenia. Bowiem bez niej pojazd po prostu stoi na drodze i traci czas. Dlatego sprawdzony serwis samochodów/pojazdów ciężarowych jakim jest Grupa DBK posiada serwisy rozłożone po całym kraju. Wszystko po to, żeby klient mógł szybko i bezpiecznie wrócić na swoją trasę!

Sprawdzony serwis samochodów/pojazdów ciężarowych jest również bogaty w części wymienne dopasowane do najpopularniejszych modeli pojazdów. Dzięki temu samochody nie muszą czekać, aż sprawne części przyjadą do salonu umożliwiając dopiero rozpoczęcie naprawy usterki.

Funkcja DoorToDBK

Funkcja DoorToDBK to mały dodatek, który jednak potrafi zrobić różnicę! Jest to funkcja podstawiająca naprawione samochody pod wskazany adres klienta. Dzięki temu nie musi jechać do serwisu, żeby odebrać dany samochód. Bo pracownicy DBK wiedzą, że czas to pieniądz!

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

 • Wpływ COVID-19 na rynek nieruchomości w Dubaju
  Wpływ COVID-19 na rynek nieruchomości w Dubaju

  Pandemia COVID-19 znacząco wpłynęła na gospodarkę światową, a branża nieruchomości nie jest wyjątkiem. Z powodu pandemii rynek nieruchomości w Dubaju doświadczył zarówno pozytywnych, jak i negatywnych skutków.  W tym artykule dowiesz się, w jaki sposób COVID-19 wpłynął na rynek nieruchomości w Dubaju, w tym zmiany w cenach wynajmu i nieruchomości, zmianę popytu na określone rodzaje nieruchomości oraz ogólne perspektywy na przyszłość.

  Napisano wtorek, 28 marzec 2023 13:29
 • Jak pomalować metalowe ogrodzenie?
  Jak pomalować metalowe ogrodzenie?

  Metalowe ogrodzenie to nie tylko element ochronny, ale również ozdobny naszej posesji. Aby przez wiele lat cieszyć się jego estetycznym wyglądem, warto zainwestować w malowanie proszkowe. W tym artykule podpowiemy, jak pomalować metalowe ogrodzenie, aby zyskało nie tylko nowy wygląd, ale również niezwykłą wytrzymałość na czynniki atmosferyczne.

  Napisano wtorek, 28 marzec 2023 12:14
 • Tanie okna PCV
  Tanie okna PCV

  Okna PCV są tanie dzięki materiałowi, z którego są wykonane - polichlorek winylu. To syntetyczny polimer o wysokiej termoplastyczności, odporności na temperaturę i dobrej izolacyjności. Mimo niskiej ceny, okna z PCV są bezpieczne i spełniają normy UE.

  Napisano wtorek, 28 marzec 2023 12:07
 • Murator PROJEKTY - źródło profesjonalnych projektów budynków jednorodzinnych
  Murator PROJEKTY - źródło profesjonalnych projektów budynków jednorodzinnych

  Chcemy w najbliższym czasie wybrać i zakupić projekt domu oraz rozpocząć wyczekiwaną budowę? Koniecznie zapoznajmy się z ofertą Murator PROJEKTY. Na stronie internetowej muratorprojety.pl  znajdziemy tysiące zróżnicowanych propozycji, które umożliwią nam realizację planów związanych ze stworzeniem wygodnej przestrzeni mieszkalnej. Jakie ciekawe rozwiązania czekają na nas w kolekcji profesjonalnych projektów domów?

  Napisano piątek, 10 marzec 2023 19:46
 • Zbyt niskie odszkodowanie – co wtedy zrobić?
  Zbyt niskie odszkodowanie – co wtedy zrobić?

  Zbyt niskie odszkodowanie to problem, który dotyczy wielu osób. Nie zawsze zgadzamy się z decyzją ubezpieczyciela i uważamy, że oferowane środki nie spełniają naszych wymogów. Warto w tej sytuacji wiedzieć, jakie mamy prawa. Co zrobić w przypadku zbyt niskiego odszkodowania? Czy istnieje możliwość uzyskania większej ilości pieniędzy? O czym trzeba wiedzieć?

  Napisano wtorek, 21 marzec 2023 10:47
 • Jak skup samochodów używanych wpływa na rynek samochodowy i co oznacza dla kupujących i sprzedających?
  Jak skup samochodów używanych wpływa na rynek samochodowy i co oznacza dla kupujących i sprzedających?

  Sprzedaż samochodu można śmiało określić jako jeden z głównych elementów życia kierowcy. Każdy kierowca w pewnym momencie swojego motoryzacyjnego życia musi wymienić auto na nowe. Samodzielne sprzedawanie samochodu jest żmudne i męczące, zaś komisy pobierają zdecydowanie zbyt wysoki procent. Z tego też powodu jedyną sensowną alternatywą stały się skupy samochodowe.

  Napisano poniedziałek, 20 marzec 2023 17:38
 • Kurki kulowe i czerpalne do wody - zastosowanie i charakterystyka
  Kurki kulowe i czerpalne do wody - zastosowanie i charakterystyka

  Kurki kulowe i czerpalne do wody są niezbędnym elementem systemów hydraulicznych i służą do regulacji przepływu wody.

  Napisano środa, 08 marzec 2023 17:25
 • Czy okap kuchenny jest niezbędnym urządzeniem?
  Czy okap kuchenny jest niezbędnym urządzeniem?

  Rozważasz zakup okapu kuchennego? Chcesz sprawdzić, w jaki sposób urządzenie to może pomóc Ci podczas gotowania? Sprawdź, jakie funkcje pełni okap kuchenny i dowiedz się, co uwzględnić podczas jego zakupu.

  Napisano niedziela, 26 luty 2023 13:17
 • Firmy budowlane w Łodzi - jak znaleźć odpowiednią?
  Firmy budowlane w Łodzi - jak znaleźć odpowiednią?

  Firmy budowlane to kluczowy element każdej inwestycji budowlanej. Bez nich niemożliwe byłoby wzniesienie nowych budynków, a także przeprowadzenie remontów i modernizacji istniejących już obiektów.

  Napisano piątek, 24 luty 2023 12:26
 • Sprężarki śrubowe używane i nowe oraz inne kompresory
  Sprężarki śrubowe używane i nowe oraz inne kompresory

  Kompresory to dzisiaj urządzenia o bardzo wszechstronnym zastosowaniu. Korzysta się z nich w różnych gałęziach przemysłu, w tym na produkcji oraz w motoryzacji. Jednak znajdują zastosowanie także w medycynie i usługach oraz wielu innych obszarach.

  Napisano czwartek, 23 luty 2023 22:54