czwartek, 08 grudzień 2022 16:02

Sklep erotyczny online. Dlaczego klienci preferują zakupy przez internet?

sklep intymny sklep intymny pixbay

Zakupy akcesoriów czy zabawek erotycznych powinien przebiegać bezproblemowo. Warto zatem wybrać formę oraz metodę robienia zakupów, która będzie komfortowa dla klienta. Gdzie częściej klienci robią zakupy erotyczne - online czy stacjonarnie? Czym należy kierować się podczas wyboru sklepu intymnego?

 

Zakupy erotyczne - online czy stacjonarnie?

Zdecydowanie więcej osób decyduje się na zakupy online. Po pierwsze, sklepy internetowe mają w ofercie większy asortyment, w tym często produkty sprowadzane, które trudno znaleźć w stacjonarnych punktach. Po drugie, zakupy w ramach e-commerce są zdecydowanie mniej krępujące. Niektórzy klienci sklepów intymnych obawiają się spotkania w sklepie współpracowników lub znajomych, szczególnie jeśli dokonują zakupów w mniejszych miejscowościach. W przypadku sklepu internetowego nie ma takiego zagrożenia, a zakupy internetowe zapewniają całkowitą anonimowość.

Niektórzy klienci jednak wciąż się opowiadają za zakupami w sklepach stacjonarnych. Jako główne zalety przywołują szansę na bezpośrednie porównanie dostępnych produktów czy możliwość skonsultowania zakupu ze sprzedawcą. 

Co cenią klienci sklepów intymnych? Zdecydowanie dyskrecję

Klienci, szukając sprawdzonego sklepu z akcesoriami erotycznymi, najczęściej kierują się kryterium dyskrecji. Zakupy powinny zostać odpowiednio zapakowane, aby nie wzbudzać ciekawości sąsiadów lub lokatorów. Nie każdy klient zdecyduje się na zakup, jeśli na przesyłce będzie nadrukowane logo lub nazwa sklepu bezpośrednio odznaczająca jego charakter. Profesjonalny sklep intymny dba o komfort klientów, dlatego pracownicy umiejętnie pakują przesyłki, które nie wyglądają jak paczki z erotyczną zawartością. To duże ułatwienie, szczególnie jeśli klienci zamawiają kuriera np. na adres miejsca pracy.

Czym się kierować podczas zakupów online?

Wybór odpowiedniego sklepu intymnego online nie jest prosty. Dlatego przed dokonaniem zakupu należy sprawdzić kilka kwestii:

1. Zasady zwrotu. Przed dokonaniem zakupu wybranego akcesorium warto zweryfikować, czy istnieje możliwość dokonania zwrotu w określonym czasie. Z racji specyfiki niektórych artykułów, kluczowe będzie poznanie polityki zwrotów przed przystąpieniem do składania zamówienia. 

2. Opinie. Recenzje innych osób pozwolą szybko zweryfikować jakość obsługi czy asortymentu. Opinie innych klientów dostarczą również informacji dotyczących ewentualnych problemów z dostawą czy czasu oczekiwania na zamówienie. 

3. Opis produktów. Profesjonalny sklep dba o to, aby opisy były rozbudowane i obejmowały kluczowe informacje na temat danego produktu. Prawidłowo wykonany opis to nie tylko dane techniczne dotyczące wymiarów, ale również wskazanie na przeznaczenie. 

4. Wygląd strony. Na rynku dostępnych jest wiele sklepów z akcesoriami erotycznymi. Jednak już wygląd strony głównej wskazuje, czy sklep jest prowadzony profesjonalnie.

Wybór miejsca dokonywania zakupów to kwestia indywidualna. Robienie zakupów stacjonarnie pozwala porównać kilka produktów oraz skonsultować sam zakup ze sprzedawcą. Zakup on-line to dla wielu osób komfortowa sytuacja, gdyż mają możliwość wyboru produktów w domowym zaciszu. 

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

 • Domki kanadyjskie i sprawdzone projekty
  Domki kanadyjskie i sprawdzone projekty

  W dzisiejszych czasach strategiczna decyzja o budowie określonego obiektu mieszkalnego musi być dokładnie przemyślana i właściwie skonsultowana z architektem, który podejmie się budowy takiego faktycznego budynku.

  Napisano czwartek, 19 styczeń 2023 14:34
 • Japoński minimalizm w kosmetykach Hada Labo Tokyo
  Japoński minimalizm w kosmetykach Hada Labo Tokyo

  Hada Labo Tokyo to marka, która czerpie z japońskich rytuałów piękna, bazując na tradycyjnych recepturach kosmetyków, ulepszonych współczesną wiedzą i doświadczeniami laboratoryjnymi. Tu nie ma żadnych zbędnych składników. To esencja nawilżenia, odżywienia i regeneracji zamknięta w różnorodnych formułach.

  Napisano poniedziałek, 23 styczeń 2023 13:40
 • W jaką pompę ciepła zainwestować dla małego domu?
  W jaką pompę ciepła zainwestować dla małego domu?

  Pompy ciepła wśród wielu mieszkańców miast Polski takich jak choćby Częstochowa zyskują w ostatnich latach na popularności.

  Napisano środa, 04 styczeń 2023 16:36
 • Kilka wskazówek, jak oświetlić łazienkę
  Kilka wskazówek, jak oświetlić łazienkę

  Przy pomocy dobrze dobranego oświetlenia możesz zrealizować w łazience kilka ważnych zadań. Najważniejszym z nich jest zapewnienie odpowiedniej ilość światła do przeprowadzania wszystkich codziennych czynności higienicznych.

  Napisano środa, 04 styczeń 2023 11:55
 • Włazy nierdzewne – rodzaje, zastosowanie
  Włazy nierdzewne – rodzaje, zastosowanie

  Włazy nierdzewne stanowią niezwykle istotną rolę w branży budowlanej. Dlaczego? Ponieważ świetnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest trwałość, najwyższa jakość oraz niezawodność, która przetrwa wiele lat.

  Napisano poniedziałek, 02 styczeń 2023 15:16
 • Sklep przestrzeń z dostępem do nowoczesnej pościeli
  Sklep przestrzeń z dostępem do nowoczesnej pościeli

  Dzisiaj każdy powinien sobie odpowiedzieć na pytanie, dlaczego pościel jest tak istotnym elementem, który musi być dopasowany do indywidualnych potrzeb dziecka.

  Napisano środa, 28 grudzień 2022 13:55
 • Fotowoltaika w rolnictwie
  Fotowoltaika w rolnictwie

  W tych trudnych pod względem energetyki czasach wiele osób szuka możliwości oszczędzenia pieniędzy. Warto wiedzieć, jak otrzymać dofinansowanie na fotowoltaikę.

  Napisano wtorek, 27 grudzień 2022 17:34
 • Dlaczego warto wybrać ekologiczne opakowania do zgrzewu?
  Dlaczego warto wybrać ekologiczne opakowania do zgrzewu?

  Całkowita rezygnacja z jednorazowych opakowań jest niemożliwa, ponieważ są one wpisane w model biznesowy wielu firm i przedsiębiorstw, a także ułatwiają nasze codzienne życie.

  Napisano czwartek, 22 grudzień 2022 14:51
 • Garaże blaszane - lubuskie
  Garaże blaszane - lubuskie

  Garaże z blachy, czyli doskonale znane nam blaszaki, to świetne rozwiązane, które sprawdzi się w przechowywaniu różnych rodzajów aut oraz pojazdów. Nieocenione szczególnie jesienią i zimą, gdy warunki panujące na zewnątrz mocno dają się we znaki. Są lekkie, kompaktowe oraz bardzo tanie.

  Napisano środa, 21 grudzień 2022 08:11
 • Wymiana auta na nowe. Co zrobić z używanym modelem?
  Wymiana auta na nowe. Co zrobić z używanym modelem?

  Nowy samochód trafił na nasz podjazd i nie pozostaje już nic innego, jak cieszyć się przyjemnością prowadzenia. Jednakże wraz ze zmianą auta pojawia się pytanie: co zrobić z użytkowanymi do tej pory czterema kółkami? Rozwiązań jest kilka.

  Napisano środa, 14 grudzień 2022 17:31