sobota, 19 listopad 2022 12:49

Top 4 przyjemności, na jakie pozwalają sobie singielki

Top 4 przyjemności, na jakie pozwalają sobie singielki PIXABAY

Bycie singielką jest obecnie modne. Kobiety decydują się na ten stan z własnej woli i swoją decyzję podejmują w pełni świadomie. Odsetek singielek rośnie.

Według raportu GUS w pojedynkę żyje ok. 20% kobiet. Inne badania pokazują, że singielki są szczęśliwsze. Dziś przedstawimy Wam top 4 przyjemności, na które stawiają właśnie singielki.

Top 1: Wizyta u fryzjera i u kosmetyczki

Nietrudno odnieść wrażenie, że singielki bywają bardziej zadbane, co wynika z faktu, że zwyczajnie maja więcej czasu dla siebie. Nie mając partnera czy dzieci nie mają dodatkowych obowiązków, a wolny czas mogą wykorzystać np. na wizyty u kosmetologa czy w salonie fryzjerskim. Niewątpliwie pielęgnacja skóry czy włosów jest przyjemna, pozwala też się odstresować, a przy tym obłędnie się prezentować. Skoro ma się wolny czas, to dlaczego go nie wykorzystać dla zrobienie czegoś przyjemnego dla siebie. To rzecz jasna obejmuje także manicure.

Top 2: zakupy szpilek i nie tylko 

Będąc singielką, niewątpliwie ma się większy budżet. W końcu nie od dziś wiadomo, że jeżeli chodzi o ilość spożytego jedzenia, to kobiety zjadają mniej, a przy tym często są na diecie i stawiają też na zdrowsze posiłki, które zwyczajnie wychodzą taniej. A skoro w portfelu zostaje więcej, to można wykorzystać te środki na przyjemności. A nic tak kobiecie nie sprawia przyjemności jak zakup nowych szpilek. W końcu butów nigdy za dużo. Nowa para wysokich szpilek potrafi poprawić humor, ale też sprawia, że kobiety zyskują większą pewność siebie. Oczywiście nie ma się co oszukiwać, miłość kobiet do zakupów na obuwiu się nie kończy. Singielki chętnie również poszerzają swoją garderobę. Nie muszą stawiać na garderobę kapsułową, gdyż mają więcej miejsca w szafie, ale też mają więcej czasu na robienie zakupów. W końcu nie muszą chodzić po domu i zbierać skarpetek partnera czy za nim sprzątać.

Top 3: przyjemności ciała 

Mówi się, że seks jest ważny dla każdej kobiety. Nie trzeba jednak mieć partnera, aby osiągać satysfakcję i silny orgazm. I na takie przyjemności również singielki sobie pozwalają. A daje je wibrator erotyczny. Można zdecydować się na Deep Fantasy, który stymuluje wnętrze pochwy oraz punktu G. Jest to uwielbiany na całym świecie wibrator typu króliczek z wypustką łechtaczkową. Trzeba przyznać, że idealnie wpisuje się w kobiecą dłoń, świetnie się prezentuje, a przy tym naprawdę dobrze stymuluje pochwę. Posiada 7 rodzajów wibracji i aż 3 typy fal. Nie uczula i nie podrażnia. Jest to dobry wybór nawet dla początkujących. Można go zakupić na stronie deepfantasy.pl i dowiedzieć się więcej na temat tego, jak może pomóc zwiększyć doznania.

Top 4: częstsze spotkania z przyjaciółkami 

Nic tak nie odpręża jak rozmowy przy winie z przyjaciółkami. Jednak mając rodzinę i dzieci, każda kobieta ma naprawdę sporo obowiązków, a będąc singielką rzeczywiście ma się zdecydowanie więcej czasu dla siebie i może robić to, na co ma ochotę. Nie tylko mężczyźni lubią dobrze się bawić. Również kobiety uwielbiają spędzać czas w swoim towarzystwie, plotkując, tańcząc czy słuchając muzyki. Wspólne wyjścia na miasto nie muszą kończyć się o określonej porze, bo trzeba zwolnić opiekunkę albo odebrać dziecko ze szkoły czy też wykonać inne obowiązki, które będąc singielką można przełożyć na później, bo nikt nie będzie narzekał na to, że coś jest niezrobione, co wynikało z określonego podziału obowiązków. Singielka ma też często mniej trosk, zmartwień i przez to może też lepiej się bawić i skuteczniej zresetować głowę przed wyzwaniami kolejnego dnia.        

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

 • Wpływ COVID-19 na rynek nieruchomości w Dubaju
  Wpływ COVID-19 na rynek nieruchomości w Dubaju

  Pandemia COVID-19 znacząco wpłynęła na gospodarkę światową, a branża nieruchomości nie jest wyjątkiem. Z powodu pandemii rynek nieruchomości w Dubaju doświadczył zarówno pozytywnych, jak i negatywnych skutków.  W tym artykule dowiesz się, w jaki sposób COVID-19 wpłynął na rynek nieruchomości w Dubaju, w tym zmiany w cenach wynajmu i nieruchomości, zmianę popytu na określone rodzaje nieruchomości oraz ogólne perspektywy na przyszłość.

  Napisano wtorek, 28 marzec 2023 13:29
 • Jak pomalować metalowe ogrodzenie?
  Jak pomalować metalowe ogrodzenie?

  Metalowe ogrodzenie to nie tylko element ochronny, ale również ozdobny naszej posesji. Aby przez wiele lat cieszyć się jego estetycznym wyglądem, warto zainwestować w malowanie proszkowe. W tym artykule podpowiemy, jak pomalować metalowe ogrodzenie, aby zyskało nie tylko nowy wygląd, ale również niezwykłą wytrzymałość na czynniki atmosferyczne.

  Napisano wtorek, 28 marzec 2023 12:14
 • Tanie okna PCV
  Tanie okna PCV

  Okna PCV są tanie dzięki materiałowi, z którego są wykonane - polichlorek winylu. To syntetyczny polimer o wysokiej termoplastyczności, odporności na temperaturę i dobrej izolacyjności. Mimo niskiej ceny, okna z PCV są bezpieczne i spełniają normy UE.

  Napisano wtorek, 28 marzec 2023 12:07
 • Murator PROJEKTY - źródło profesjonalnych projektów budynków jednorodzinnych
  Murator PROJEKTY - źródło profesjonalnych projektów budynków jednorodzinnych

  Chcemy w najbliższym czasie wybrać i zakupić projekt domu oraz rozpocząć wyczekiwaną budowę? Koniecznie zapoznajmy się z ofertą Murator PROJEKTY. Na stronie internetowej muratorprojety.pl  znajdziemy tysiące zróżnicowanych propozycji, które umożliwią nam realizację planów związanych ze stworzeniem wygodnej przestrzeni mieszkalnej. Jakie ciekawe rozwiązania czekają na nas w kolekcji profesjonalnych projektów domów?

  Napisano piątek, 10 marzec 2023 19:46
 • Zbyt niskie odszkodowanie – co wtedy zrobić?
  Zbyt niskie odszkodowanie – co wtedy zrobić?

  Zbyt niskie odszkodowanie to problem, który dotyczy wielu osób. Nie zawsze zgadzamy się z decyzją ubezpieczyciela i uważamy, że oferowane środki nie spełniają naszych wymogów. Warto w tej sytuacji wiedzieć, jakie mamy prawa. Co zrobić w przypadku zbyt niskiego odszkodowania? Czy istnieje możliwość uzyskania większej ilości pieniędzy? O czym trzeba wiedzieć?

  Napisano wtorek, 21 marzec 2023 10:47
 • Jak skup samochodów używanych wpływa na rynek samochodowy i co oznacza dla kupujących i sprzedających?
  Jak skup samochodów używanych wpływa na rynek samochodowy i co oznacza dla kupujących i sprzedających?

  Sprzedaż samochodu można śmiało określić jako jeden z głównych elementów życia kierowcy. Każdy kierowca w pewnym momencie swojego motoryzacyjnego życia musi wymienić auto na nowe. Samodzielne sprzedawanie samochodu jest żmudne i męczące, zaś komisy pobierają zdecydowanie zbyt wysoki procent. Z tego też powodu jedyną sensowną alternatywą stały się skupy samochodowe.

  Napisano poniedziałek, 20 marzec 2023 17:38
 • Kurki kulowe i czerpalne do wody - zastosowanie i charakterystyka
  Kurki kulowe i czerpalne do wody - zastosowanie i charakterystyka

  Kurki kulowe i czerpalne do wody są niezbędnym elementem systemów hydraulicznych i służą do regulacji przepływu wody.

  Napisano środa, 08 marzec 2023 17:25
 • Czy okap kuchenny jest niezbędnym urządzeniem?
  Czy okap kuchenny jest niezbędnym urządzeniem?

  Rozważasz zakup okapu kuchennego? Chcesz sprawdzić, w jaki sposób urządzenie to może pomóc Ci podczas gotowania? Sprawdź, jakie funkcje pełni okap kuchenny i dowiedz się, co uwzględnić podczas jego zakupu.

  Napisano niedziela, 26 luty 2023 13:17
 • Firmy budowlane w Łodzi - jak znaleźć odpowiednią?
  Firmy budowlane w Łodzi - jak znaleźć odpowiednią?

  Firmy budowlane to kluczowy element każdej inwestycji budowlanej. Bez nich niemożliwe byłoby wzniesienie nowych budynków, a także przeprowadzenie remontów i modernizacji istniejących już obiektów.

  Napisano piątek, 24 luty 2023 12:26
 • Sprężarki śrubowe używane i nowe oraz inne kompresory
  Sprężarki śrubowe używane i nowe oraz inne kompresory

  Kompresory to dzisiaj urządzenia o bardzo wszechstronnym zastosowaniu. Korzysta się z nich w różnych gałęziach przemysłu, w tym na produkcji oraz w motoryzacji. Jednak znajdują zastosowanie także w medycynie i usługach oraz wielu innych obszarach.

  Napisano czwartek, 23 luty 2023 22:54