sobota, 19 listopad 2022 12:49

Top 4 przyjemności, na jakie pozwalają sobie singielki

Top 4 przyjemności, na jakie pozwalają sobie singielki PIXABAY

Bycie singielką jest obecnie modne. Kobiety decydują się na ten stan z własnej woli i swoją decyzję podejmują w pełni świadomie. Odsetek singielek rośnie.

Według raportu GUS w pojedynkę żyje ok. 20% kobiet. Inne badania pokazują, że singielki są szczęśliwsze. Dziś przedstawimy Wam top 4 przyjemności, na które stawiają właśnie singielki.

Top 1: Wizyta u fryzjera i u kosmetyczki

Nietrudno odnieść wrażenie, że singielki bywają bardziej zadbane, co wynika z faktu, że zwyczajnie maja więcej czasu dla siebie. Nie mając partnera czy dzieci nie mają dodatkowych obowiązków, a wolny czas mogą wykorzystać np. na wizyty u kosmetologa czy w salonie fryzjerskim. Niewątpliwie pielęgnacja skóry czy włosów jest przyjemna, pozwala też się odstresować, a przy tym obłędnie się prezentować. Skoro ma się wolny czas, to dlaczego go nie wykorzystać dla zrobienie czegoś przyjemnego dla siebie. To rzecz jasna obejmuje także manicure.

Top 2: zakupy szpilek i nie tylko 

Będąc singielką, niewątpliwie ma się większy budżet. W końcu nie od dziś wiadomo, że jeżeli chodzi o ilość spożytego jedzenia, to kobiety zjadają mniej, a przy tym często są na diecie i stawiają też na zdrowsze posiłki, które zwyczajnie wychodzą taniej. A skoro w portfelu zostaje więcej, to można wykorzystać te środki na przyjemności. A nic tak kobiecie nie sprawia przyjemności jak zakup nowych szpilek. W końcu butów nigdy za dużo. Nowa para wysokich szpilek potrafi poprawić humor, ale też sprawia, że kobiety zyskują większą pewność siebie. Oczywiście nie ma się co oszukiwać, miłość kobiet do zakupów na obuwiu się nie kończy. Singielki chętnie również poszerzają swoją garderobę. Nie muszą stawiać na garderobę kapsułową, gdyż mają więcej miejsca w szafie, ale też mają więcej czasu na robienie zakupów. W końcu nie muszą chodzić po domu i zbierać skarpetek partnera czy za nim sprzątać.

Top 3: przyjemności ciała 

Mówi się, że seks jest ważny dla każdej kobiety. Nie trzeba jednak mieć partnera, aby osiągać satysfakcję i silny orgazm. I na takie przyjemności również singielki sobie pozwalają. A daje je wibrator erotyczny. Można zdecydować się na Deep Fantasy, który stymuluje wnętrze pochwy oraz punktu G. Jest to uwielbiany na całym świecie wibrator typu króliczek z wypustką łechtaczkową. Trzeba przyznać, że idealnie wpisuje się w kobiecą dłoń, świetnie się prezentuje, a przy tym naprawdę dobrze stymuluje pochwę. Posiada 7 rodzajów wibracji i aż 3 typy fal. Nie uczula i nie podrażnia. Jest to dobry wybór nawet dla początkujących. Można go zakupić na stronie deepfantasy.pl i dowiedzieć się więcej na temat tego, jak może pomóc zwiększyć doznania.

Top 4: częstsze spotkania z przyjaciółkami 

Nic tak nie odpręża jak rozmowy przy winie z przyjaciółkami. Jednak mając rodzinę i dzieci, każda kobieta ma naprawdę sporo obowiązków, a będąc singielką rzeczywiście ma się zdecydowanie więcej czasu dla siebie i może robić to, na co ma ochotę. Nie tylko mężczyźni lubią dobrze się bawić. Również kobiety uwielbiają spędzać czas w swoim towarzystwie, plotkując, tańcząc czy słuchając muzyki. Wspólne wyjścia na miasto nie muszą kończyć się o określonej porze, bo trzeba zwolnić opiekunkę albo odebrać dziecko ze szkoły czy też wykonać inne obowiązki, które będąc singielką można przełożyć na później, bo nikt nie będzie narzekał na to, że coś jest niezrobione, co wynikało z określonego podziału obowiązków. Singielka ma też często mniej trosk, zmartwień i przez to może też lepiej się bawić i skuteczniej zresetować głowę przed wyzwaniami kolejnego dnia.        

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.