piątek, 04 listopad 2022 11:53

Wsparcie w trasie 24/7? Pomoc drogowa!

pomoc drogowa Świecko 24h pomoc drogowa Świecko 24h https://www.laweta-swiecko.com.pl/

Najlepsze rozwiązanie, kiedy w drodze dojdzie do awarii pojazdu – to właśnie usługi pomocy drogowej.

Wsparcie specjalistów gwarantuje profesjonalne podejście do tematu, a  więc doświadczonych pracowników i specjalistyczny sprzęt, dzięki którym możliwe jest kompleksowe usuwanie skutków zdarzeń drogowych. Sprawdź, dlaczego warto korzystać z pomocy drogowej!

Pomoc drogowa – pełna obsługa zdarzeń drogowych przez całą dobę

Problemy z samochodem to bolączka kierowców, którzy planują dłuższą podróż. Mogą też pojawić się na krótszych, codziennych trasach skutecznie opóźniając dotarcie do celu. Co zrobić, kiedy na naszej drodze staną przeszkody? Wybrać numer pomocy drogowej – firma zapewni usunięcie skutków zdarzenia dbając o bezpieczeństwo pojazdu i komfort pasażerów.

Pomoc drogowa oferuje dowóz paliwa czy zmianę koła, jednocześnie zapewniając doraźne naprawy i usługi lawetą. Oferta obejmuje wszelkie czynności zmierzające do przywrócenia sprawności auta sprawiając, że usługi pomocy drogowej są najlepszym rozwiązaniem, gdy w trasie pojawią się jakiekolwiek kłopoty z samochodem.

Jak przystało na usługi na najwyższym poziomie pomoc drogowa Świecko 24h wychodzi naprzeciw potrzebom kierowców. Firma działa bez przerwy dwadzieścia cztery godziny na dobę – bez względu na porę dnia i nocy, w niedziele i dni wolne od pracy. To trzysta sześćdziesiąt pięć dni w roku, kiedy pracownicy sprawnie odpowiadają na zgłoszenia wysyłając na miejsce zdarzenia doświadczoną ekipę oraz nowoczesny sprzęt. Dzięki temu niestraszne są usterki i awarie, a stłuczka czy wypadek nie muszą być końcem podróży. Kierowca i pasażerowie mogą pojechać lawetą albo zaczekać na samochód zastępczy.

Kiedy warto zadzwonić do pomocy drogowej?

Pomoc drogowa to optymalne rozwiązanie, jeśli podczas jazdy wystąpiły jakiekolwiek problemy z autem, a zależy nam na czasie i nie chcemy zbytnio nadwyrężyć budżetu. Z założenia usługi oferowane przez pomoc drogową zmierzają do usunięcia skutków zdarzenia bez konieczności transportu samochodu do warsztatu. Jest to oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy.

Taka forma wsparcia dostępna jest dla każdego kierowcy, o ile usterka nie jest na tyle poważna, aby uniemożliwiać samodzielne poruszanie się po drogach. W innych przypadkach konieczne może być holowanie Świecko. Laweta to zgodny z przepisami transport pojazdów – uszkodzonych i powypadkowych, bez ważnego przeglądu oraz zabytkowych. Nowoczesny sprzęt dowozi pojazd pod wskazany adres. Może to być lokalny warsztat, pobliski parking lub inne dowolne miejsce, na przykład adres zamieszkania. Przewóz możliwy jest między innymi dla samochodów osobowych i terenowych, busów dostawczych, motocykli, wózków widłowych i meleksów oraz niektórych modeli kamperów, przyczep kempingowych i maszyn rolniczych.

Profesjonalna pomoc drogowa to pełna obsługa zdarzeń drogowych zwiększająca bezpieczeństwo na drogach. Wsparcie w trasie można uzyskać niezależnie od okoliczności zdarzenia, a błyskawiczna odpowiedź na zgłoszenie gwarantuje sprawne uporanie się z usterkami i skutkami stłuczek oraz wypadków.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.