piątek, 04 listopad 2022 11:53

Wsparcie w trasie 24/7? Pomoc drogowa!

pomoc drogowa Świecko 24h pomoc drogowa Świecko 24h https://www.laweta-swiecko.com.pl/

Najlepsze rozwiązanie, kiedy w drodze dojdzie do awarii pojazdu – to właśnie usługi pomocy drogowej.

Wsparcie specjalistów gwarantuje profesjonalne podejście do tematu, a  więc doświadczonych pracowników i specjalistyczny sprzęt, dzięki którym możliwe jest kompleksowe usuwanie skutków zdarzeń drogowych. Sprawdź, dlaczego warto korzystać z pomocy drogowej!

Pomoc drogowa – pełna obsługa zdarzeń drogowych przez całą dobę

Problemy z samochodem to bolączka kierowców, którzy planują dłuższą podróż. Mogą też pojawić się na krótszych, codziennych trasach skutecznie opóźniając dotarcie do celu. Co zrobić, kiedy na naszej drodze staną przeszkody? Wybrać numer pomocy drogowej – firma zapewni usunięcie skutków zdarzenia dbając o bezpieczeństwo pojazdu i komfort pasażerów.

Pomoc drogowa oferuje dowóz paliwa czy zmianę koła, jednocześnie zapewniając doraźne naprawy i usługi lawetą. Oferta obejmuje wszelkie czynności zmierzające do przywrócenia sprawności auta sprawiając, że usługi pomocy drogowej są najlepszym rozwiązaniem, gdy w trasie pojawią się jakiekolwiek kłopoty z samochodem.

Jak przystało na usługi na najwyższym poziomie pomoc drogowa Świecko 24h wychodzi naprzeciw potrzebom kierowców. Firma działa bez przerwy dwadzieścia cztery godziny na dobę – bez względu na porę dnia i nocy, w niedziele i dni wolne od pracy. To trzysta sześćdziesiąt pięć dni w roku, kiedy pracownicy sprawnie odpowiadają na zgłoszenia wysyłając na miejsce zdarzenia doświadczoną ekipę oraz nowoczesny sprzęt. Dzięki temu niestraszne są usterki i awarie, a stłuczka czy wypadek nie muszą być końcem podróży. Kierowca i pasażerowie mogą pojechać lawetą albo zaczekać na samochód zastępczy.

Kiedy warto zadzwonić do pomocy drogowej?

Pomoc drogowa to optymalne rozwiązanie, jeśli podczas jazdy wystąpiły jakiekolwiek problemy z autem, a zależy nam na czasie i nie chcemy zbytnio nadwyrężyć budżetu. Z założenia usługi oferowane przez pomoc drogową zmierzają do usunięcia skutków zdarzenia bez konieczności transportu samochodu do warsztatu. Jest to oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy.

Taka forma wsparcia dostępna jest dla każdego kierowcy, o ile usterka nie jest na tyle poważna, aby uniemożliwiać samodzielne poruszanie się po drogach. W innych przypadkach konieczne może być holowanie Świecko. Laweta to zgodny z przepisami transport pojazdów – uszkodzonych i powypadkowych, bez ważnego przeglądu oraz zabytkowych. Nowoczesny sprzęt dowozi pojazd pod wskazany adres. Może to być lokalny warsztat, pobliski parking lub inne dowolne miejsce, na przykład adres zamieszkania. Przewóz możliwy jest między innymi dla samochodów osobowych i terenowych, busów dostawczych, motocykli, wózków widłowych i meleksów oraz niektórych modeli kamperów, przyczep kempingowych i maszyn rolniczych.

Profesjonalna pomoc drogowa to pełna obsługa zdarzeń drogowych zwiększająca bezpieczeństwo na drogach. Wsparcie w trasie można uzyskać niezależnie od okoliczności zdarzenia, a błyskawiczna odpowiedź na zgłoszenie gwarantuje sprawne uporanie się z usterkami i skutkami stłuczek oraz wypadków.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

 • Wpływ COVID-19 na rynek nieruchomości w Dubaju
  Wpływ COVID-19 na rynek nieruchomości w Dubaju

  Pandemia COVID-19 znacząco wpłynęła na gospodarkę światową, a branża nieruchomości nie jest wyjątkiem. Z powodu pandemii rynek nieruchomości w Dubaju doświadczył zarówno pozytywnych, jak i negatywnych skutków.  W tym artykule dowiesz się, w jaki sposób COVID-19 wpłynął na rynek nieruchomości w Dubaju, w tym zmiany w cenach wynajmu i nieruchomości, zmianę popytu na określone rodzaje nieruchomości oraz ogólne perspektywy na przyszłość.

  Napisano wtorek, 28 marzec 2023 13:29
 • Jak pomalować metalowe ogrodzenie?
  Jak pomalować metalowe ogrodzenie?

  Metalowe ogrodzenie to nie tylko element ochronny, ale również ozdobny naszej posesji. Aby przez wiele lat cieszyć się jego estetycznym wyglądem, warto zainwestować w malowanie proszkowe. W tym artykule podpowiemy, jak pomalować metalowe ogrodzenie, aby zyskało nie tylko nowy wygląd, ale również niezwykłą wytrzymałość na czynniki atmosferyczne.

  Napisano wtorek, 28 marzec 2023 12:14
 • Tanie okna PCV
  Tanie okna PCV

  Okna PCV są tanie dzięki materiałowi, z którego są wykonane - polichlorek winylu. To syntetyczny polimer o wysokiej termoplastyczności, odporności na temperaturę i dobrej izolacyjności. Mimo niskiej ceny, okna z PCV są bezpieczne i spełniają normy UE.

  Napisano wtorek, 28 marzec 2023 12:07
 • Murator PROJEKTY - źródło profesjonalnych projektów budynków jednorodzinnych
  Murator PROJEKTY - źródło profesjonalnych projektów budynków jednorodzinnych

  Chcemy w najbliższym czasie wybrać i zakupić projekt domu oraz rozpocząć wyczekiwaną budowę? Koniecznie zapoznajmy się z ofertą Murator PROJEKTY. Na stronie internetowej muratorprojety.pl  znajdziemy tysiące zróżnicowanych propozycji, które umożliwią nam realizację planów związanych ze stworzeniem wygodnej przestrzeni mieszkalnej. Jakie ciekawe rozwiązania czekają na nas w kolekcji profesjonalnych projektów domów?

  Napisano piątek, 10 marzec 2023 19:46
 • Zbyt niskie odszkodowanie – co wtedy zrobić?
  Zbyt niskie odszkodowanie – co wtedy zrobić?

  Zbyt niskie odszkodowanie to problem, który dotyczy wielu osób. Nie zawsze zgadzamy się z decyzją ubezpieczyciela i uważamy, że oferowane środki nie spełniają naszych wymogów. Warto w tej sytuacji wiedzieć, jakie mamy prawa. Co zrobić w przypadku zbyt niskiego odszkodowania? Czy istnieje możliwość uzyskania większej ilości pieniędzy? O czym trzeba wiedzieć?

  Napisano wtorek, 21 marzec 2023 10:47
 • Jak skup samochodów używanych wpływa na rynek samochodowy i co oznacza dla kupujących i sprzedających?
  Jak skup samochodów używanych wpływa na rynek samochodowy i co oznacza dla kupujących i sprzedających?

  Sprzedaż samochodu można śmiało określić jako jeden z głównych elementów życia kierowcy. Każdy kierowca w pewnym momencie swojego motoryzacyjnego życia musi wymienić auto na nowe. Samodzielne sprzedawanie samochodu jest żmudne i męczące, zaś komisy pobierają zdecydowanie zbyt wysoki procent. Z tego też powodu jedyną sensowną alternatywą stały się skupy samochodowe.

  Napisano poniedziałek, 20 marzec 2023 17:38
 • Kurki kulowe i czerpalne do wody - zastosowanie i charakterystyka
  Kurki kulowe i czerpalne do wody - zastosowanie i charakterystyka

  Kurki kulowe i czerpalne do wody są niezbędnym elementem systemów hydraulicznych i służą do regulacji przepływu wody.

  Napisano środa, 08 marzec 2023 17:25
 • Czy okap kuchenny jest niezbędnym urządzeniem?
  Czy okap kuchenny jest niezbędnym urządzeniem?

  Rozważasz zakup okapu kuchennego? Chcesz sprawdzić, w jaki sposób urządzenie to może pomóc Ci podczas gotowania? Sprawdź, jakie funkcje pełni okap kuchenny i dowiedz się, co uwzględnić podczas jego zakupu.

  Napisano niedziela, 26 luty 2023 13:17
 • Firmy budowlane w Łodzi - jak znaleźć odpowiednią?
  Firmy budowlane w Łodzi - jak znaleźć odpowiednią?

  Firmy budowlane to kluczowy element każdej inwestycji budowlanej. Bez nich niemożliwe byłoby wzniesienie nowych budynków, a także przeprowadzenie remontów i modernizacji istniejących już obiektów.

  Napisano piątek, 24 luty 2023 12:26
 • Sprężarki śrubowe używane i nowe oraz inne kompresory
  Sprężarki śrubowe używane i nowe oraz inne kompresory

  Kompresory to dzisiaj urządzenia o bardzo wszechstronnym zastosowaniu. Korzysta się z nich w różnych gałęziach przemysłu, w tym na produkcji oraz w motoryzacji. Jednak znajdują zastosowanie także w medycynie i usługach oraz wielu innych obszarach.

  Napisano czwartek, 23 luty 2023 22:54